SANCAKTEPE - İSTANBUL
0531 731 41 04
info@egeexpres.com

BANKA TAŞIMACILIĞI

Ege Expres Evden Eve Nakliyat, Ege Expres Nakliyat

Türkiye’nin en çok tercih edilen evden eve nakliyat firması olarak Banka Taşımacılığı hizmeti de veren İstanbul Ege Expres nakliyat firması, deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde bu sektörde de gerekli donanım ve tecrübeye sahiptir.

Firmamız, Banka nakliyesi işlemlerini, şehirlerarası ve şehir içi banka nakliyesi olsun her türlü eşyalarınızı hassasiyetle araçlara yerleştirerek yeni yerinize kadar güvenle taşımaktadır.

Banka taşıması öncesinde, ekspertiz hizmeti çok önemlidir.
Firmamız da bu öneme öncelik vermektedir. İlk önce eksper gelir ve bankanızda ne gibi eşyalar var gözlemler, daha sonra eşyalar nasıl ambalajlanarak taşınacak buna karar verir. Analiz tamamlandıktan sonra uzlaşma sağlanırsa gerekli uygulamalar yerine getirilerek banka nakliyesi işlevi başlamış olur. Yerleştirme ve taşıma sırasında bir takım prensiplerle hareket eden firma personelimiz banka nakliyesini yerine getirirler.

Banka Nakliyatı Süreci

Banka Şubesi nakliye işlemleri, bilgi işlem yöntemleri taşımacılığı, ATM’lerin taşınması, banka kâğıtları ve kırtasiye ürünleri nakliye işlemleri, banka içerisindeki koltuk, mobilya, masaların taşınması şeklinde bölüm bölüm gerçekleştirilir.
Banka nakliyesinde ev, ofis veya iş yeri taşırken kullanılan araçlar kullanılabilir.

Banka taşımacılığında Ege Expres evden eve nakliyat ile güvenceli şirketiyle çalışabilirsiniz.

banka1  banka2  slide01  kurumsal-tasimacilik