SANCAKTEPE - İSTANBUL
0531 731 41 04
info@egeexpres.com

FUAR TAŞIMACILIĞI

Ege Expres Evden Eve Nakliyat, Ege Expres Nakliyat

eve-nakliyat-fuar-stant-tasimaciligi-507298

Fuarlar, dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Birçok şirket, fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak, daha fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı bulabilmektedir.

Firmalar düzenledikleri fuar dönemlerini bütün piyasaya bildirirler. Biz firmamız olarak fuar stantlarının ve fuarda sunuma çıkacak olan eşyaların taşıma ve kurulum işlerini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Firma sahiplerinin istediği zamanda fuarların hazır bulunmasını sağlarız. Fuar bitiminde tekrar stantları ve ürünleri firma sahiplerinin bildirdiği yerlere nakliye ediyoruz.

Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi, stant kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa, Ege Expres Evden Eve Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz.

Fuar nakliyat hizmeti, fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına, dilerseniz fuar alanında sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

Fuar taşımacılığı genel olarak, evden eve nakliyat sektörü kadar rağbet ve ilgili gören bir taşımacılık alanı değildir. Ancak Ege Expres Evden Eve Nakliyat firması, birçok kurumsal şirketin fuar taşıma hizmetini yapmıştır.

Bu nedenle fuar taşıma hizmetine, diğer hizmetlerimizden ayrı bir özen göstermekteyiz.