SANCAKTEPE - İSTANBUL
0531 731 41 04
info@egeexpres.com

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Ege Expres Evden Eve Nakliyat, Ege Expres Nakliyat

harita

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde; bünyesindeki özel eğitilmiş profesyonel ekibi, geniş araç filosu, belgeleri tam ve işini yasal çerçevelerde tamamlayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan en eski şehirler arası nakliyat firmalarından biriyiz.

Firmamızın müşterinin Türkiye’nin 81 ilinde ve ilçelerinde eşyalarını güvenli bir şekilde taşıması adına onların yanında olmayı ilke edinmesi ile çalışmalarını bu yönde özverili sürdürmesi ile sektörde saygınlığı tartışmaya mahal vermeyecek ve örnek alınacak derecede üstündür.

Evden Eve Nakliyat olsun, ofis ve banka taşıma gibi kurumsal taşımacılık olsun, tüm nakliye hizmetlerinin şehirler arası nakliyat olarak bir başka ile taşınmasında bize güvenen tercih eden müşterilerin memnuniyeti aşikardır.

Kadrolu elemanlarımız, ekipmanlarımızın eksiksiz oluşu, şehiriçi ve şehirler arası nakliyat için taleplerin anında karşılanması açısından büyük önem taşır. Hizmet verdiğimiz yılların bize kazandırdığı tecrübe Ege Expres Taşımacılık olarak bizi farklı kılmaya yeterlidir.
Eşyaların ambalajlaması ve paketlenmesi,
Profesyonel ekip,
Dayanıklı ve sağlıklı malzemelerle eşya ambalajı,
Nakliyeyi gerçekleştirecek aracın bakımlarının eksiksiz bir şekilde yapılması,
Yol ve iklim durumuna göre sefer düzenlemesi gibi birçok faktör bizim için güvenli şehirlerarası taşımacılık hizmetimizin olmazlarıdır.
Bu gibi faktörler bizi şehirler arası nakliyatta öncü ve en çok tercih edilen firma haline getirmiştir.

14  d  16  t